Den kníračů v plném proudu

01. prosinec 201612:12Autor Močko Daniel

Den kníračů v plném proudu

V pátek 25.11.2016 se konala na naší škole každoroční akce s názvem Movember, tento rok se svátek kníračů nesl ve velice poklidném duchu. Hlavní myšlenka akce byla podpora pro výzkum rakoviny prostaty. Peníze věnovaly také všechny třídní firmy tohoto ročních třetáků.


Akce měla velký úspěch. Myslím, že tento svátek je skvělý hlavně proto, že díky němu můžeme aspoň menším finančním příspěvkem podpořit dobrou věc a … v konečném důsledku,  každému z nás kluků se něco podobného může jednou stát.  
 
Škola se na jeden den změnila na jeden velký sad knírů. Já jsem nebyl výjimkou, ale to co mi příroda nenadělila jsem si musel přimalovat :/. Vždy jsem pánovi Čadovi a pánovi Borskému v této věci záviděl.
Akce se zúčastnilo i mnoho holek, které si také (alespoň doufám) knír nechaly namalovat.
Zmínku si také zaslouží krásná foto-stěna, při které jste se mohli vyfotit i s umělým knírem.
Mně osobně se akce moc moc líbila a doufám, že se jí budu moct účastnit i další školní rok .
 
 

V učebně A117 jste měli možnost vidět a také nakupovat u třídních firmách třeťáků. Tyto firmy se co nejvíce snažily svými produkty zapůsobit na návštěvníky a prodat co nejvíce ze svých bohatých zásob. Ovšem ne každý mohl být úspěšný. 

Sdílet článek YCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném prouduYCube: Den kníračů v plném proudu