Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!

15. prosinec 201612:12Autor Novák Michal

Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!

V úterý 13. prosince jsme se vydali s panem učitelem Čadou na dlouhou cestu. Náš cíl zněl jasně. Slezská univerzita Opava! Celý den byl velmi zajímavý, zábavný, ale taky náročný.


„Brzy ráno" o půl 8 nám jel vlak ze Vsetína směrem do Hranic, kde jsme přesedali. Dalším místem zastávky byla Ostrava. Měli jsme už trošku hlad, tak jsme si dali doslova výborný párek v rohlíku. Následovala stanice Opava, kde sídlila naše cílená destinace.

V 10 hodin nás pan učitel Chrobák posadil do učebny, kde jsme poslouchali přednášku o českém jazyce v širším slova smyslu. Po přednášce jsme si nás převzala paní Koci. Zhruba hodinu a půl nám vyprávěla o tvorbě scénáře, poslouchali jsme minutové hry a mnoho dalšího. Mě osobně nejvíce zaujala tvorba scénáře, protože mě vždy zajímalo, jak se tvoří. Následně jsme se vydali do města na oběd, kde jsme si koupili "nejlepší kebab na světě". Opravdu jsem nikdy nic lepšího nikdy neměl, vřele doporučuji. 

Po vydatném obědě jsme se posadili do kabinetu profesorů a ti nám řekli blíže o studiu na téhle Univerzitě. Náš vlak nám jel o půl 3, tak nám nezbývalo nic jiné, než se rozloučit a jet domů. Cesta probíhala bez problémů až na přesedání v Hranicích, kdy nám vlak ujel doslova před nosem…Děkujeme České dráhy!! Domů jsem se dostal v 8 hodin, ulehl jsem do postele a spal.

Celý den se mi ale velmi líbil, hodně jsem se dozvěděl o škole a samozřejmě jsme zažili spoustu srandy.

Sdílet článek YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!YCube: Studenti žurnalistiky se vydali do Opavy!