Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!

15. prosinec 201612:12Autor Pavlíčková Laura

Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!

Výlet Střední školy Kostka, který proběhl v úterý 13.12 2016. Záměr výletu, byla exkurze po Slezské Univerzitě v Opavě. Této exkurze se zúčastnilo 10 lidí.Jeden velmi schopný učitel, dvě studenty čtvrtého ročníku a 7 studentů třetího ročníku. Všichni studenti mají jako svůj studijní obor žurnalistiku a média. U většiny studentů sklidila univerzita úspěch a kladné názory. Sraz jsme všichni měli v 7.15 hod. ráno na vlakovém nádraží. Odjezd byl naplánován a dokonce i uskutečněn v 7.24 hod. První přesedání nás čekalo v Hranicích na Moravě, nabraly jsme směr na Ostrava Svinov a poté rovnou na konečnou stanici Opava východ. Do Opavy jsme dorazily kolem 9.30 hod.


První co nás čekalo, bylo nakouknutí do běžné hodiny českého jazyka a literatury, poté se nás chopila jedna z učitelského sboru paní Irena Kocí. Ta se nám vlídně představila a ukázala nám ukázky z minutových her, probrala s námi i naše hry, které jsme měli za úkol jí napsat, rozdala nám pár užitečných rad a ukázala mnoho děl z tvorby jejích studentů. Následoval hodinový rozchod po Opavě, kde jsme si všichni zašly někam na občerstvení a velmi mrazivou procházku po části Opavy.

 

Po rozchodu jsme se v 13.30 hod. sešly opět na univerzitě, kde jsme měli prostor pro věci, které jsme se chtěli o škole dozvědět. Po zodpovězení veškerých našich dotazů následovalo vlídné rozloučení. Všichni jsme natěšení na své domovy hbitě odcházely na vlakové nádraží. Nikoho by však nenapadlo, že místo cesty naplánované na hodinu a půl pojedeme dvě hodiny a tři čtvrtě. Tleskám Českým Dráhám. Nic nebylo horšího než stání na vlakovém nádraží a sledování jak nám přibývá na vlaku další a další zpoždění. Situace byla chvílemi tak krizová, že někteří z nás už chtěly jakýmkoliv způsobem zničit hlášení drážního rozhlasu z důvodů hlášení další výluky na trati.

 

Největší tečka nastala v Hranicích na Moravě, kdy nám rychlík ujel přímo před nosem kvůli zpoždění vlaku, kterým jsme přijely, následovalo čekání na osobní vlak, který měl jak jinak než výluku na trati. Poslední přestupný vlak měl 15 minut zpoždění s tím, že bychom na něj i bez výluky čekaly 30 minut. Ano naše skupina se po výletě do Opavy jednoznačně shodla na verdiktu „nenávidíme České Dráhy".

Sdílet článek YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!YCube: Strojmistři všech vlaků vyližte si prdel!