Není pohled jako pohled

15. prosinec 201612:12Autor Slezáková Berenika

Není pohled jako pohled

Ples, který se konal 9. 12. 2016 v Domě kultury na Vsetíně měl z mého pohledu velký úspěch. Tančilo se, maturanti měli svá vystoupení, pilo se, samozřejmě jen ti, kteří měli nad 18 a ti, co neměli nakonec voda je taky tekutina.


Jak jsem již výše uvedla, tento ples se z mého pohledu naprosto podařil. Plesová společnost odvedla skvělou práci, díky které to tam vypadalo tak úžasně. Mohu říct, že jsem to nečekala. A příjemně mě to překvapilo.

 

 Každé jedno vystoupení, které předvedly maturitní třídy mě od začátku až do konce bavilo a mohu říct, že kdo tu nebyl o dost přišel. Nejvíce se mi líbilo vystoupení, které tam předvedla třída P4. B. Protože jejich stínové divadlo bylo naprosto originální, vtipné a jedním slovem skvělé.


 Po vystoupení jednotlivých tříd přišlo vyhlášení krále a královny maturitního plesu. Tento rok to vyhráli Barbora Frudanová a Samuel Chudý, kterým ony slušivé a blyštivé korunky náramně pasovaly.

 

 A pak už přišlo půlnoční překvapení v podobě laserové show. Ta byla úchvatná. Ony lasery byly snad všude a dojem byl z toho opravdu božský. Po celou dobu si lidé mohli kupovat lístky do tomboly a zkoušet svoje štěstí. Já jsem ho sice neměla, ale potěšil mě citát, který byl na onom "nešťastném" lístečku napsán.


Pohled jako pohled, nejen, že jsem se já mohla pokochat všemi těmi lidmi, kteří normálně vypadají tak, jak vypadají, ale i oni se mohli kochat sami sebou, protože vypadali všichni opravdu velmi pěkně. 

Sdílet článek YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled YCube: Není pohled jako pohled