Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talent

15. prosinec 201611:12Autor Ondruchová Denisa

Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talent

Chci Vám shrnout situaci od doby kdy jsem se přihlásila do plesové společnosti a tedy mě doprovázel ples dva měsíce v kuse, už se mi o tom i zdálo! chaos, ale máme po plese, takže to nakonec vlastně dopadlo v rámci možností "skvěle"


Jeden den mě napadlo, že organizace plesu je něco, kde ukážu svůj talent , jak umím zařizovat věci  spolehlivě v čas, že se ukážu i v lepším světle a že si sama sobě něco dokážu..Ano dokázala jsem si, že pan Knedla umí prodat účast v plesovce naprosto báječně. Naše plesovka pracovala na výbornou až do dne, kdy se měl odstartovat ples pak už byl jen zmatek.


Pár dní před plesem to bylo asi takové….požadavky maturantů, vystoupení, sponzoři, občerstvení, nakupování, zařizování techniky, výzdoba sálu..Byla jsem z toho zmatená, že toho je tolik, za den jsem oběhla snad 8x Vsetín a uvědomila jsem si, že sedět ve škole je menší dřina.


Večer krátce před plesem nám samozřejmě nic nefungovalo. Čokoládové fontány, prodlužky, světla k fotostěně, jak jinak. „Tak to zařiďte, Deniso!" vždy odvrátil pan Knedla. Zabralo nám asi 2 hodiny nasadit lampiony na dráty a uvázat je aby visely, přičemž nám dvakrát spadly. Nevadí. Pracovní ponorka nastala, když děvčata krájely frgály, kde byla atmosféra tak hustá, že se hádaly už jen kvůli tomu, jaké druhy budou na tácku a kolik jich tam vlastně bude. Každopádně čas běžel a začali jsme být celkem ve stresu, když se blížila 7 hodina.


Ale nakonec jsme se stihli aspoň převlíct, cimbálovka už hrála,  první rodiče a maturanti přicházeli a hledali své čísla stolu, byla to vlastně velmi příjemná atmosféra, když jsem si uvědomila, že za rok to budeme my, kteří budou stužkováni.


Po 10 hodině, kdy všechny vystoupení maturantů bylo u konce, se vše jaksi uvolnilo, alkohol tekl proudem a smích se nesl přes celý sál. Tombola se celá prodala až na pár cen, ale když už to obcházíte hodinu a prosíte maturanty omámené alkoholem,  aby si koupil aspoň jeden lístek, tak moc nepochodíte a ani na to nemáte nervy, tak už ty lístky prostě zahodíte!


Tak jsem si dala jeden drink na posílení, jednoho panáka, pár fotek u fotostěny a musím říct, že i jako plesovka jsem si to užila!!


O uklízení po plese se nebudu vyjadřovat, protože nikdo nechce uklízet ve 4 hodiny ráno, takže si představte, jaké to asi bylo!!!


Tak snad příští rok to bude stejně super jako tento!

Sdílet článek YCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talentYCube: Plesovka aneb jak příště neukazovat svůj organizační talent