VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJE

19. leden 201711:01Autor Tchýrová Valerie

Ráda bych se s vámi podělila o své ohlédnutí za Vánočním jarmarkem 2016 na Kostce škole. Jako každý rok se naší školou šířila vůně punče, perníčků a grilovaných klobásek. Chodbami se linula tichá melodie vánočních koled a ze tříd se ozýval tlumený smích. Celá škola byla příjemně naladěná.


Vánoční jarmark byl opět a znovu výborná akce. Poklona patří slečnám, které pekly perníčky, cukroví, muffiny a jiné dobroty, co tam byly. Osobně jsem jich sežrala tolik, že moje váha doma ještě pořád pláče (a já pláču s ní). Ale abych nepřeskakovala… Co vše jsme mohli na jarmarku najít, a jak akce probíhala?

Jarmark trval prakticky od rána a každá třída si zařídila/nezařídila volno podle toho, jak jim to učitelé dovolili. Jediným přesně určeným časem bylo společné zpívání koled, kdy jsme se v 10 hodin sešli na recepci, popřípadě ve vyšších patrech, rozdaly se zpěvníky a zpívalo se. Pochvala patří šikovným studentkám z M3.A, které nám na začátku akce zazpívaly koledy samostatně.

Určitě stojí za vyzdvihnutí moc pěkné výrobky, které se daly zakoupit ve stejné místnosti (A118) jako i punč či klobásy. Celou akci bych zhodnotila velmi kladně. Určitě se povedla a pevně věřím, že nejsem jediná, která se těší na příští rok.

Sdílet článek YCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJEYCube: VÁNOČNÍ JARMARK ŽIJE