Ples z pohledu moderátora!!

19. leden 201711:01Autor Močko Daniel

Tohto roční ples jsem si hodně užil ... ale z jiné stránky jako obvykle.


Tento roční ples dopad nad očekávání všech. Alespoń nad očekávání plesové společnosti.

Mnoho lidí si s plesem dalo opravdu záležet, a obětovali mu spoustu času. Jmenovitě si asi spomenutí zaslouží pan Knedla, který tak jako každoročně šéfoval „plesovce" tohoto plesu.

 

Já, jako moderátor a ne přímí účastník plesovky, jsem si vzpomínaných příprav moc neužil, ale zato jsem si užil dost stresu s moderováním.

Moje půvabná kolegyně Míša D. a já, jsem mněli dost práce s napsáním a celkovým doladěním scénáře, pak taky s nacvičením si vlastního vstupu, zvládáním čas a v neposlední řade se stresem z vystupování před lidmi.  Až do začátku plesu jsem si najivně mysleli, že vše půjde podle plánu, scénáře a že naše tréma po začatí plesu, zmizí. …

No ale nestalo se tak protože první věc, která se pokazila, se pokazila již v první vstupu a to byl mikrofon. Začali jsme s uváděním plesu, obeznámili jsme publikum s programem, … a na jednou nic.

Mikrofon mojí kolegyně, přestal fungovat. Ale naštěstí ona tuhle chybu zvládla brilantně a zachovala se jako profesionálka.

 

Na plese jsme jako moderátoři nemohli pochopitelně pít žádný alkohol, co jsme také dodrželi, jako jsme slíbili. Někdy to ale s námi vypadalo všelijak. Například po našem moderátorském „vystoupení" které nedopadlo úplně podle naších představ. Nikdo se nesmál, nebylo nás slyšet a také jsme se cítili extrémně trapně.

 

Ples jsme nějako dorazili. Kolem 2.00 jsme ples oficiálně ukončili a to pro nás znamenalo konečně vysněnou vítězní čáru, a možnost se taky konečně nějak zabavit, na afterParty v klubu Beseda.

Myslím že každý ví, co následovalo.

Domů jsem se dostal kolem 8.30 dalšího dne.

Ples jsem si ale opravdu, opravdu užil. Díky všem

Sdílet článek YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!YCube: Ples z pohledu moderátora!!