Psí poslání rozbrečí i drsňáky

25. únor 201719:02Autor Karolina Houdková


Warning: Division by zero in /domains1/ycube_cz/public/www/public/clanek.php on line 46

Warning: Division by zero in /domains1/ycube_cz/public/www/public/clanek.php on line 49
https:/30.youtube.com/watch?v=9cJXoNrg0sA

Nový film pro pejskaře o tom, za čím se pejsek vlastně v životě žene...


Nedávno se do kin dostal nový film s názvem Psí poslání. A je přesně o tom, jak říká název. Filmu se ujal Lasse Hallström, který má na kontě například režii Milý Johne. V hlavních rolích se představí Britt Robertson, Denis Quaid nebo K. J. Apa. 


Každý pejsek přijde na tento svět a má nějaký poslání, kterýho chce dosáhnout. Jednomu jde jen o zábavu a hraní, další chce najít lásku a jiný má za cíl zachraňovat životy.


Malý Ethan s mámou objevuje štěňátko, které leží zavřené v autě a nemůže dýchat. Zachraňují ho a z Baileyho se stává Ethanovo nejlepší kamarád. Ethan dospívá a Bailey jde všude s ním. Konec ale musí přijít. Baileymu objeví bulku, a tak ho uspí. Znovu se narodí a žije další život. A pak další život. A pak ještě jeden. Každý život je jiný a každý mu něco dá nebo vezme.


Celý to ale naštěstí končí happyendem, ačkoliv si během filmu pěkně pobrečíte. Já třeba z dvouhodinovýho filmu probrečela asi hodinu. Je to dojemný, ale nádherný a ukazuje to, jaký život opravdu je. Navíc je to naprosto nádherně natočený (což ale moc nezvládnete obdivovat, když vás emoce tak ničí).


Ve výsledku se mi film hrozně líbil, i když ho znovu vidět nechci (chtěla bych, kdybych u toho nebulela jak želva). 


PS: Jestli si říkáte ,,pf, já určitě brečet nebudu", tak si tolik nevěřte. I můj táta si zpod brejlí utíral slzičky (a to brečí jen u biatlonu).

Sdílet článek YCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňákyYCube: Psí poslání rozbrečí i drsňáky