Kostka v Praze, to chcete!

30. březen 201712:03Autor Pavlíčková Laura

Kostka v Praze, to chcete!

20. 3. 2017 se uskutečnila exkurze střední školy Kostky do Prahy. Cesta vlakem byla zdlouhavá, ale po příjezdu do hlavního města se všem studentům rozzářil úsměv na tváři.Naše prohlídka začala v České televizi, rádio Impulzu a osobním volnem, který každý trávil individuálně. Druhý den byl náročný, ráno se nasnídat a poté Informační centrum Anděl, I DNES, Očko TV, český rozhlas – rádio Žurnál, obídek + osobní volno a večer nás čekala návštěva Národního divadla. Z návštěvy národního divadla nás všechny uchvátila. Stavba divadla je úžasná pro mě osobně to byla první návštěva Národního divadla a byla jsem nadšena.

 

Třetí den už se na nás všech dost podepsala únava, i vít si talířek při snídani a něco zkonzumovat byl nadlidský výkon. Kafe nám potom dodalo aspoň trochu sil na to, abychom se nachystali na odjez domů, než k tomu však došlo, tak jsme se jeli podívat do Centra informací – e.conomia. Ta nás uchvátila, mě osobně určitě, jejich pracovní systém mi přišel naprosto úžasný, úplně něco jiného než u všech ostatních a žádné vychloubačné řeči, které jsme slyšeli například v rádiu Impulz. Následoval oběd a volný rozchod v centru Prahy. 22. 3. 2017 v 17:23 jsme odjížděli vlakem zpět na Vsetín unavení jako miminka, většina z nás cestu domů ve vlaku prospala.

 

Tento výlet byl úžasný, rozhodně bych ho všem žurnalistům na 100% doporučila. Můžete mi věřit, STOJÍ TO ZA TO!

Sdílet článek YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!YCube: Kostka v Praze, to chcete!