Nový nábor brazislkého jiu jitsu

05. duben 201721:04Autor Hana Závodná

Nový nábor brazislkého jiu jitsu

Máš zájem trénovat brazilské jiu - jitsu? Jsi ze Vsetína a okolí? Chceš být v partě skvělých lidí, učit se nové věci, jezdit po závodech a seminářích u nás a v zahraničí? Super! SKP Valachien Gym Vsetín stále nabírá nové členy! Tak neváhej a přijď na jakýkoliv trénink - první lekce je zdarma!


Brazilské jiu jitsu je bojové umění, úpolový spor a sebeobrana v jednom. Jde v něm především o boj na zemi. Nejčastěji se v něm objevuje škrcení, nebo různé páky na končetiny. Je to skvělý sport a právě ty máš možnost si jej vyzkoušet přímo na Vsetíně. Poznat skvělou partu přátelských lidí a zažít jedinečnou atmosféru. 


Nový nábor byl 5.4. 2017, ale to vůbec nevadí. Pokud si starší čtrnácti let tak je to právě pro tebe. Je jedno jestli si holka nebo kluk. Holky tento sport zvládají skvěle. Přijď nás navštívit v úterý od 19:00 do 21:00, ve středu od 19:00 do 21:00 a v pátek taky od 19:00 do 21:00. Pozor každou neděli máme trénink MMA s kompenzačním cvičením  od 14:00 do 16:00. Tak neváhej a přijď  za námi na trénink. První trénink je zdarma. Více informací naleznete na http://valachiengym.cz/ . 

Sdílet článek YCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsuYCube: Nový nábor brazislkého jiu jitsu