Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!

06. duben 201708:04Autor Ondruchová Denisa

Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!

V Praze je vždy blaze. A když jedete se školou do Prahy, tak s heslem


20.-23.3. 2017 jsme se zajeli s žurnalistikou podívat a přivzdělat se do hl. města Prahy. Podle programu pana učitele Čady jsem si myslela, že většinu dne budeme mít volno, jen jednou za den nějakou přednášku a čau jde se nakupovat. OMYL. Nachodili jsme toho víc než se očekávalo. Už první den byl hektický, kdy jsem málem nestihla vlak, stála jsem na špatném nástupišti, znáte to…


Po uvítání ve vlaku jsme tři hodiny klábosily s kámoškama aby cesta rychle utíkala a k tomu nějaký ten řízek a rázem jsme byli v metropoli zvané Praha! Haloo! Vesničani ze Vsetína přijeli do velkého města! Hned potom co jsme se nějak protlačili davem nastal už problém u zakupování jízdenek, což bylo pro hodně z nás španělská vesnice. No, a pak samé cestování metrem, koukáte na lidi, jestli někoho nepotkáte, třeba herce z Ordinace nebo z Ulice. Hned po příjezdu na hotel jsme se měli dostat na Kavčí hory, kde na nás čekala Česká televize, provedli nás několika studii od Kouzelné školky až po ČT 24. Dojem jsem na ně bohužel neudělala, takže si mě tam nenechali, a tak jsme šli dál. Večer nás pak čekal pán, který byl svým způsobem velice ambiciozní. Provedl nás rádiem Impuls, což nebylo nijak veliké a potom jsme začali diskuzi o poslouchanosti, kde jsem zjistila, že radio Impuls je ve všech směrech na prvních příčkách a říkat tomu pánovi, že posloucháte něco jiného než Impuls….přilívání benzínu do ohně.


Další den jsme zakotvili ve vydavatelství Mafra v sídle pana Babiše, kde jsme si prohlédli vnitřek vydavatelství a v zasedačce jsme řešili různé politické i nepolitické témata. Večer mě opravdu uchvátilo Národní divadlo a hra s názvem V rytmu swingu buší srdce mé, užasní herci, užasný příběh, užasná atmosféra, zkrátka dobře, krásně prožitý večer. Poslední den jsme byli na Žižkovském vysílačí, kde jsme viděli Prahu jako na dlani. Praha je opravdu krásné město plné možností.


Podle mě se výlet opravdu vydařil, poznala jsem mnoho nového a za mě fakt paráda! A Lennonova zeď? Wohooo máme fotku!

Sdílet článek YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!YCube: Ale Impuls je opravdu nejlepší rádio!!!