Stracení v Praze

06. duben 201711:04Autor Močko Daniel

Stracení v Praze

Žurnalisté 3 a 4 ročníku se tohoto roku opět zůčastnili exkurze do Prahy. Akce nesla název žurnalistická Praha, a svůj název a poslání dokonale splnila.


Akce se konala v datu 20-22.3. Odchod v 6:35 sice u některých jedinců, včetně mě způsobil nemalou porážku a také úvahy v stylu "kašlu nato raději se zabiju". 

Akce se díky bohu  zúčastnili všichni, a táto akce se moc povedla.

První den jsme se zúčastnili exkurze v České televizi, co se mi moc líbilo a dozvěděl jsem se moc nového. I když nohy mně boleli tak, že jsem to chtěl v půlce zabalit protože, z toho co jsem se dozvěděl jenom chodby ČT mají 42 km a celá budova je větší jako čtyři Václavské náměstí.

 

Náš den pokračoval exkurzí do rádia Impulz, která si mi vůbec ale vůbec nelíbila, spíše z mých osobních důvodů, nemám rád arogantních a povýšeneckých lidí. Ale také jsem je dozvěděl o rádiu Impulz, že je nejlepší, nejposlouchanější, Evropa 2 je na*piču a Leoš Mareš fetuje. Takže si na pána Vokála udělejte vlastní názor.

 

Další den byl moc fajn. Byli jsme na exkurzi v Českém rozhlasu. Průvodkyně byla zdravě sebevědomá a k tomu byla ze Vsetína. Nikdy jsem si nemyslel, že se o historií dozvím tolik jako v Českém rádiu. Architektura interiéru byla moc hezká. Nejmenovaný spolužák Samuel M… měl v plánu ukradnout kožený gauč z recepce, ale paní vrátná ho (ne)pochopitelně zastavila.

Večer jsme se hodili do gala a šli do národního divadla na muzikál, který byl skvělou tečkou za dlouhým dnem. Hra se mi líbila ale mým závratím z výšek nejvyšší balkón moc nepomáhal.

 

Akce se mi moc líbila, ale zklamala mně jedna věc a to nepřítomnost Lucie Bílé, ale zúčastnil bych se jí ještě jednou!!

 

AUSFLUG AUSFLUG AUSFLUG!!!! 

Sdílet článek YCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v PrazeYCube: Stracení v Praze