Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!

15. květen 201712:05Autor Vojta Volčík

Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!

Humor, akce, promyšlené postavy, humor a scifi - nový trhák od Jamese Gunna disponuje tímto vším. Jak je možné, že to jsou vždycky právě superhrdinovské filmy od Marvelu, které mě tak dostanou?


Když před třemi lety nakráčeli do kin Strážci Galaxie 1 nikdo nečekal, že by se z nich mohla vyklubat opravdu úspěšná X-dílná série. Velká spousta lidí byla velmi mile překvapená, jak promyšlený a záživný může scifi film o pěti superhrdinech z vesmíru být, natož tak, kolik se do něj dá skrýt humoru. Je tedy pochopitelné, že jeho pokračování bylo velmi očekávané, jak ze strany publika, tak ze strany kritiků. A že se jim to čekání vyplatilo!Druhý díl v sobě skrývá opravdu mnoho, jak pro zaryté fanoušky scifi, tak i pro ty, kteří si na něj až tak moc nepotrpí. Dočkáte se neuvěřitelných vizuálních efektů, všech starých dobrý strážců Galaxie z prvního filmu (a dokonce i některých nových) a v neposlední řadě slušné dávky vtípků. Už samotný úvod okamžitě prozradí atmosféru celého filmu a vtáhne vás přímo do ní. Příběh může být v tomto případě diskutabilní, poněvadž v určitých místech skutečně není příliš plynulý, především co se plánu a motivace hlavního záporáka týče, na druhou stranu, tohle zase vykompenzuje malý Baby-Groot.


Za mě je hodnocení jasné - jeden z nejlepších scifi filmů posledních pár let. Velmi se těším na další díl a doporučují všem zarezervovat si lístek do kina co nejdříve a užít si ho v plné parádě.

Sdílet článek YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!YCube: Jak správně udělat film se superhrdiny? - Strážci Galaxie 2!