Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dál

01. květen 201713:05Autor Tereza Ledvinková

Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dál

Je pár dní po pasování třetích ročníků a je na čase, dle ohlasů, celou akci shrnout a ohodnotit.


   Letošní pasování a zároveň poslední zvonění bylo poněkud složité kvůli podmínkám, které se dějí na budově B - přístavba nové haly. Na celém parkovišti se nachází stavařská auta, přístroje, kabinky a nepořádek, tudíž se letošní akce nemohla konat na těchto místech. Nicméně se nemohla konat ani na fotbalovém, ani na hokejbalovém hřišti u Průmyslovky, jelikož nám počasí nepřálo.

   Zkuste si představit situaci, že máte na starost celou školu, všechny studenty, zařídit program, postavit zvuk a celé to zorganizovat tak, aby vše odsýpalo a bavilo a do toho vám ještě prší. To ale není vše. Ve škole chyběl hlavní organizátor těchto akcí - pan Čada, člověk, který se vždy stará o hudbu a zvuk - pan Ondra a pan učitel, který se stará o techniku - pan Šimko. Do toho se pasování konalo bez zástupce ředitele pana Sívka a celé to bylo, takřka na NÁS.
   Vše se zdálo nemožné, ostatní maturitní ročníky nespolupracovali a tudíž jsme se o pasování museli postarat my - ze třídy P4.B a holčiny ze třídy M4.A.
   Stálo mě to pár žaludečních vředů, zapocených čel, uběhaných noh, stresu a nervů, ale nakonec se všechno vydařilo. Akce byla odlišná než minulé roky. Svižná, zábavná a dovolím si říct, že nebyla ani tak trapná.
   Ohlasy učitelů byly velice příjemné a dokonce i někteří třeťáci přišli s tím, proč ten program nemohl být delší.
Myslím, že to byla dobře odvedená práce.

Sdílet článek YCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dálYCube: Popasovali jsme, předáváme meč a jdeme dál