První článek

21. září 201712:09Autor Rose

První článek

Máme tohle zkusit, tak to tedy vyzkouším, snad to bude vypadat hezky..


   Tak jsme dostali za úkol napsat náš první článek. Vzhledem k tomu, že nepíši je to pro mě výzva, ale vždycky jsem to chtěla zkusit a začít s psaním, takže teď mám jedinečnou možnost. Jedinečnou proto, že se tenhle příspěvek za nedlouho smaže, což by byl plus, kdyby tohle byl opravdu propadák. Ehm.. už asi je.


   Když Vás někdo požádá o napsání svého prvního článku první Vás samozřejmě zajímá o čem by měl být. "O čem by měl být?" ptáte se učitele. Ale ten Vám odpoví, že je to na Vás, že můžete psát o čemkoli a to je v tomto případě ta nejhorší odpověď, kterou jste mohli dostat. Proto píši o tomhle. Nudný článek, ale je to přece jen ten první a navíc se smaže, takže to vlastně vůbec nevadí. 
   

Sdílet článek YCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článekYCube: První článek