Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzy

23. říjen 201721:10Autor Yomina

Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzy

Všichni studenti již bedlivě propátrávají půdy, sklepy, skříně a sekáče. Projíždějí internet a hledají ty nejvhodnější, neoriginálnější a nejosobitější masky, které si vezmou na sebe. A proč všechen ten povyk?


Příští týden v úterý se totiž všichni sejdeme v tělocvičně a budeme jen hádat, který vlkodlak je naším spolužákem!


Halloween už je za dveřmi se všemi jeho kouzly a tajemstvími. Poslední bitky v Albertu o halloweenskou dekoraci již proběhly a nastává hlavní problém – když mi ta „čůza" ukradla masku dýně, co si vezmu já?


Pro ochuzené příšerky máme dobrou zprávu! Přestože Halloween začíná až třetí hodinou, my již od rána od půl osmé budeme v jídelně čekat v maskérně, ve které se o vaše nejděsuplnější tvářičky postarají zkušení maskéři. Jsme připraveni na davy zombie, Frankensteinů i chodících kostlivců.


Makeuperský salónek se může pochlubit nabídkou masek i pro ty, kteří ztratili svou inspiraci a naprosto netuší, jakou masku by si měli vzít. Pro naše drahé bestie máme vytvořený katalog, ze kterého si můžou vybrat svou novou tvář.


Ti, kterým se povedlo ukořistit starý kabát dědovi ze skříně, ale už se jim nepodařilo namalovat si masku čerta, ať nezoufají! Kostým do tašky a ráno nástup v jídelně a šup do fronty s představou vysněné ďáblíkovy tváře.


Celý umělecký tým se již těší na vaše kreativní nápady a návrhy, kterými bude moci přidat Halloweenu jeho příšernosti.Chystáme Halloween! Co by se vám nejvíce líbilo?

Celkem hlasovalo 1513 lidí.
Sdílet článek YCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzyYCube: Přijďte si pro nový obličej do děsuplného koutku hrůzy