Zítra to vypukne!!!

30. říjen 201712:10Autor Adélka

Zítra to vypukne!!!

Už se nemusíte bát vyjít ven ze svých úkrytů. V úterý 3. a 4. hodinu se tělocvična promění v dům hrůzy, kde je každá příšerka vítaná. Tak prohledejte skříně, nebo na poslední chvíli nakupte nějaký pořádně strašidelný kostým a přijďte!


Pokud jste žádnou maškarádu nevyštrachali, nezoufejte, i vy se můžete v naší maskérně proměnit v něco, co lidské oko na ulici normálně nespatří!


 Aby se už neopakovaly útoky monster na obyčejné smrtelníky, přichystali jsme pro vás občerstvení, kde si za pár drobných  můžete koupit něco na zub. Pro zahnání nudy jsme vytvořili program, který zahrnuje spoustu her a soutěží. Zkrátka se nikdo nebude nudit a sedět v koutě. Máte-li zájem o zvěčnění vašich krvelačných tvářiček, naši zkušení fotografové se o vás u fotostěny dozajista dobře postarají!


Pokud se však chcete dožít dalšího rána, nezapomeňte, že vstup do tělocvičny bez přezůvek je přísně zakázán...


Váš tým žurnalistů 

 Chystáme Halloween! Co by se vám nejvíce líbilo?

Celkem hlasovalo 1713 lidí.

Galerie Halloween 2017

Tato galerie obsahuje celkem 4 fotekProhlížet fotkyZobrazit všechny fotky

Sdílet článek YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!! YCube: Zítra to vypukne!!!