Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!

29. říjen 201712:10Autor Malovaná Hanka

Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!

Ať si prvák nebo čtvrťák, pomalu připravuj své síly na již očekávaný Halloween! Dvě úterní hodiny se ponesou ve snaze vybojovat titul nejsilnější a nejodvážnější třídy v obávaném Oběšeneckém turnaji!


Cesta to však určitě nebude lehká, proto apelujeme na všechny třídy ať vymyslí taktiku, namasírují svaly a jdou v plném počtu bojovat v přetahování lanem! Chcete přece ukázat, že jste nejlepší, vybojovat si slávu, čest a něco dobrého na zub, ne? My víme, že ano!!


Mimo to, je pro naše hrůzné obludária připravena soutěž, kde budou moct ukázat svoji zrůdnost, nádheru i smysl pro humor!


My už se nemůžeme dočkat, tak nahoď masku a přidej se k nám!

Váš tým žurnalistů

 

Chystáme Halloween! Co by se vám nejvíce líbilo?

Celkem hlasovalo 1713 lidí.

Galerie Halloween 2017

Tato galerie obsahuje celkem 4 fotekProhlížet fotkyZobrazit všechny fotky

Sdílet článek YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!YCube: Oběšenecký turnaj pro všechny odvážlivce!