POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)

21. září 201712:09Autor Židková Simona

POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)

Podzim je tady a to znamená období, kdy se zavrtáte s horkým čajem pod deku a něco dobrého si přečtete. Jenže co když nemáte co číst?


Jo jo, věční čtenáři jako jsem třeba já, se s tímhle problémem určitě někdy setkali. Poličky sice máme plné nejrůznějších zajímavých titulů, ale už jsme je všechny četly. Samozřejmě znám i případy, kdy je to úplně opačně. Knížek je hodně a času naopak málo.

Ale pojďme se teď opravdu věnovat tomu, že NEMÁTE do čeho píchnout. A co v takovýhle případech dělat.

1. Mějte kámoše s opačným problémem - Nemáte knížky? V tom případě mějte kamaráda, který jich má doma hafo a je ochotný Vám třeba i nějakou vypůjčit. Ovšem v případě, že nevyzradíte konec!
2. Vyrazte si nějakou pořídit - Popadněte deštník a holinky a utíkejte do knihkupectví. Samozřejmě, že teď někdo řekne: "Já ale nemám prachy!" Na to odpovím, že to jsme dva. Buď si vydělejte, anebo šup do knihovny...
3. Vkročte dvakrát do stejného potoka - Pokud jste z těch, kterým se hnusí představa, že by měl v tom dešti kamkoli jít, udělejte alespoň těch pár kroků ke svojí knihovničce a zkrátka si přečtěte něco znovu. 
Varování pro všechny knihomoly! - ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ!
4. Prostě méně čtěte - I takhle by to šlo. Ne u mě, ale šlo.

Tolik k Vám knihomolům, co jsou na tom podobně jako já. Přeju hodně zdaru!


Sdílet článek YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)YCube: POMOC - NEMÁM CO ČÍST! (Když nevíte, co psát)