Firma Kostky školy

25. září 201713:09Autor Pavlíčková Laura

Firma Kostky školy

Střední škola kostka se snaží ve všech ohledech připravit své studenty na jejich podnikatelskou budoucnost. Studenti třetího ročníku nejvíce prosperující firmy se nám vyslovili pojďme se na to podívat..!


Střední škola Kostka připravuje své studenty na jejich podnikatelskou budoucnost. Škola zařídila pro studenty třetího ročníku podnikatelských oborů to, že každá třída (3) je zapsána v živnostenském rejstříku jako firma, která prodává výrobky své vlastní výroby a svého vlastního návrhu. Tyto hodiny jsou na škole zavedeny již třetím rokem a mají své viditelné a pozitivní výsledky. 

K tomuto tématu se nám vyjádřila i jedna z letošních tříd studentů. Konkrétně třída P3.B. a její členové nám k tomu řekli „ Je to určitě velmi zajímavý předmět ve kterém si můžeme vyzkoušet co všechno obnáší podnikání a práce ve firmách". (Valerie Tchýrová) 

Další z členů nám řekl i něco co mají v plánu letos vyrábět „letos jsme ve výrobcích zvolili trochu netradiční věc než všichni naši předchůdci a to takovou, že budeme na ponožky malovat různé vzory, které se odrazí z témat, co jsme dávaly na anketu, také budeme ponožky batikovat a další různé věci. Kdybyste se chtěli podívat, máme i stránku na facebooku, instagramu nebo snapchatu. Firmu jsme pojmenovaly „Losocks" a těšíme se z nově získaných zkušeností". (Adéla Michálková)

Tento článek se objevil i v týdeníku Jalovec.

Sdílet článek YCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školyYCube: Firma Kostky školy