Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!

19. říjen 201711:10Autor Židková Simona

Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!

A už je to zase tady! Přichází ten kouzelný čas, kdy nebudeme muset dřepět ve školních lavicích, oblečeme něco šíleného na sebe a půjdeme se bavit...


 Letos se tento mimořádný den odehraje 31. 10. 2017 během 3. a 4. hodiny v tělocvičně. Tam už na tebe bude čekat natěšený tým žurnalistů, který rád uvítá všechny zbloudilé skřítky, mumie, princezny a jednorožce, co mají chuť se pobavit. Nevíš, co na sebe? Nezoufej. Protože od toho tu je naše maskérna, která z tebe během chvíle udělá to vůbec nejroztomilejší strašidýlko. Takhle krásně vyparáděný se pak vydovádíš ve skupinových soutěžích, na jejímž konci na tebe bude čekat i nějaké to sladké překvapení.


A co když dostaneš hlad? Pak je tu naše občerstvení, kde si přijde na své nejeden mlsný jazýček. Ale pozor! Může se stát, že mezi dobrotami si udělají pohodlí naši malí kamarádíčci… Nastrojený, vydováděný a s plným bříškem se nakonec můžeš vydat k naší foto stěně a nechat se zvěčnit.


Ať už jsi skřítek, mumie, princezna nebo jednorožec, neváhej a přijď se bavit!

Tým žurnalistů se na tebe velmi těší.

Chystáme Halloween! Co by se vám nejvíce líbilo?

Celkem hlasovalo 928 lidí.
Sdílet článek YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!YCube: Nefunguje elektřina, nesvítí světlo, Halloween přesto bude!