Moje vysílání v Kostka rádiu

06. listopad 201712:11Autor Pavlíčková Laura

Moje vysílání v Kostka rádiu

Co to obnášelo? Co pro mě kostka rádio znamenalo? Jaký to byl někdy stres a naopak jaká to byla mnohdy pohoda? Šla bych do toho znovu?


Internetové Kostka rádio, studenti studentům. Tohle ve mně zůstalo, kromě nehorázné legrace s týmem, ve kterém jsem byla. Trvalo to rok jeden krásný rok plný smíchu každé pondělí od 16:00 do 18:00. Jediné, co jste potřebovali pro to, abyste vůbec mohly promluvit, bylo kromě prořízlé pusy a trochu sebevědomí, příprava jedno jak malá. Aspoň tak malinko vědět co tam ty dvě hodiny bude s tím druhým řešit, o čem se bavit, aby to pobavilo jak vás tak i posluchače.


Rádio pro mě tehdy bylo 2 hodiny, kdy jsme si mohla dovolit z hlavy vypustit školu a řešit hudbu, zábavu témata, program, novinky tu a tam i nějaký ten drb co letěl po škole. Soustředění energie do něčeho co mě bavilo a naplňovalo. To všechno bylo obsaženo ve 2 hodinách týdně.


Stres to byl jen 2x za celý ten rok, poprvé je prostě poprvé u toho je nervózní asi každý nováček, ale díky podpoře lidí, kteří tam byly semnou to šlo všechno lépe. Podruhé to bylo živé vysílání Kostra rádia během dne otevřených dveří na naší škole. V klídečku a pohodě si tam s týmem vysíláte a najednou se otevřou dveře, kdy vstoupí pan učitel Čada a pan ředitel Kostka se slovy „ potřebuji, aby někdo z vás udělal s panem ředitelem rozhovor". Všechny pohledy se upjaly na mě a v tu chvíli mi bylo jasné, že je zle. Tehdy jsme to s panem ředitelem zvládly, ale třepala jsem se ještě pět minut potom, co odešel.


Pohoda to byla jinak každé jiné vysílání, kdy přijdete klasicky s nějakým dobrým jídlem, dobrou náladou a nemusíte řešit nic než dobrou hudbu a novinky o škole, které by bylo fajn lidem sdělit. Dobrá nálada, loajalita a spolupráce byla tím nejlepším klíčem k tomu, aby každé pondělí bylo lepší, i když pondělí je prostě pondělí, co si budeme.


Kdybych neměla před sebou maturitu a spoustu práce a učení, tak věřím tomu, že v rádiu sedím i tento rok. Hodně mi to chybí, ale vzhledem k tomu, že maturita by se mi i trochu hodila tak by to nedělalo dobrotu.


Každému, kdo jen lehce přemýšlí a chtěl by to třeba zkusit to vřele doporučuji stojí to za to!

Sdílet článek YCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiuYCube: Moje vysílání v Kostka rádiu