Občerstvení aneb zkáza Halloweenu

30. listopad 201712:11Autor Olšanská Michaela

Občerstvení aneb zkáza Halloweenu

“Vymyslíme něco jednoduchého, levného a dobrého. Lidi si to musí koupit, ne snad?” Správnou odpověď na tuhle otázku jsme ale zjistili až po konci celé akce. Po tahání plného nákupního košíku Albertem, po nespočtu hodinách příprav a po propocených košilích v malé nevětrané intrácké kuchyňce.


S Bárou jsme minulý rok spolu bydlely přes koupelnu na intru a skoro každou neděli jsme si vzájemně vozily různé dobroty. Takže si myslím, že naše volba připravovat občerstvení, byla hned od začátku jasná. Vymýšlení receptů a následné nakupování šlo docela snadno. V jídelně zavání popkorn ještě dodnes a v kuchyňce zůstane v temných koutech a záhybech bílá čokoláda už navěky. Příprava, která trvala nejméně 6 hodin, byla docela náročná, ale s velkou pomocí jsme ji přece jen zvládly. Problémy jako, „ten banán na té špejli ale nedrží!" jsme nakonec vyřešily tak, že jsme s ním prostě moc nehýbaly. A lednici jsme kvůli nedostatečnému místu skoro rozbily.  


No a pak přišel samotný Halloween. Stánek vypadal dokonale a jídlo ještě líp. S Bárou jsme nadšeně čekaly… a čekaly… a čekaly. Chtěly bychom moc poděkovat těm… asi deseti lidem, co se u nás stavili a zakoupili si naše ve volném čase vydřené výrobky.  


Odpověď na naši otázku tedy zní NE. Lidi si to opravdu koupit nemusí. I když to bude levné, výborné a pěkné na pohled. 


Abych to ale vzala i z té pozitivní stránky, tak jsme potom nakrmily celý tým žurnalistů a ti se olizovali až za ušima. Takže vlastně děkuji všem studentům, kteří nepřišli a občerstvení si nezakoupili. Jen díky nim jsme nezůstali po celém Halloweenu o hladu a žízni. Galerie Halloween 2017

Tato galerie obsahuje celkem 4 fotekProhlížet fotkyZobrazit všechny fotky

Sdílet článek YCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza HalloweenuYCube: Občerstvení aneb zkáza Halloweenu