ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!

22. leden 201812:01Autor Pavlíčková Laura

ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!

Officiální afterpárty P4.B., kterou jsem měla tu čest organizovat společně s mým šéfem a kolegou Davidem Daleckým. Dne 19. 1. 2018 se v Domě Kultury Vsetín uskutečnil náš ples, maturantů čtvrtého ročníku Střední Školy Kostky na Vsetíně.
 Jedinečná a nezapomenutelná situace, které se stane jen jedenkrát za život. My třída P4.B. jsme si však řekli, že letos si tento jedinečný den ještě vylepšíme a uděláme si vlastní afterparty v jednom z nejlepších clubů na Vsetíně! Club nám všem poskytl volné vstupy a mnoho dalších výhod, které nikdo z nás nečekal. 

Soukromou fotografku, která nás celou nocí/ránem provázela na každém místě, soukromý výběr sortimentu, který normálně club nenabízel, skvělá zábava, luxusní hudba, provázely nás vystoupení dohromady čtyř Dj, jedním z nich jsem byla i já.

 

Jak jsme řekly tak i bylo. Měla jsem tu čest celou tuhle událost vymyslet, domluvit a nakonec i uskutečnit. Kolem 2 hodiny ráno jsem dokonce i hrála hodinový set za Dj pultem, celá třída mi během setu dělala neskutečnou taneční podporu.

 

Nechybělo vystřelovaní konfetů do roztančeného davu, pouštění písniček na přání, ujetých taneční sestav a nezůstaly jsme v tom jen my studenti, ale podporu nám podaly i členové našeho učitelského sboru na kostce. Děkujeme převážně Panu učiteli Psýkovi, který nám v taneční sestavě pomohl nejvíc, jak to šlo!

 

Myslím, že můžu mluvit za všechny, když řeknu, že jsme si náš maturitní ples nad míru užily. Byla to nezapomenutelná a jedinečná noc!

 

Sdílet článek YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!YCube: ILLEGAL KOSTKA PLES AFTERPARTY !!!