V hlavní roli nervozita

25. leden 201809:01Autor Schieferdeckerová Elen

Asi před týdnem jsem rozepsala článek o tom, že za týden je maturiťák a já nemám šaty ani boty, protože všechno nechávám na poslední chvíli. A co se nestalo? Je pár dní po maturiťáku a článek pořád nevyšel.


Takže jistě chápete, že jsem se rozhodla ho nevydávat – aspoň prozatím, možná to stihnu až půjdu na ten příští – a místo toho píšu tenhle, který vlastně nebude o ničem jiném. 

Přišlo to jako blesk z čistého nebe a byl tady páteční večer, den D (M), na který se všichni (nejen) maturanti těší. Nervozita stoupala od rána čím dál víc, a já – klasicky - nicnestíhala. Nakoupit doplňky, namalovat, učesat, obléct, dát si skleničku (coly samozřejmě) na kuráž a šup do kulturáku. Nebudu tady vypisovat jak úžasné vystoupení, videa a nástupy jednotlivé třídy měly, protože to je samozřejmé. Byl to večer o nás a pro nás, a naším hlavním úkolem bylo si ho užít (a přežít), což jsme splnili myslím všichni. I když jsem byla nervózní, nesvá (přece jen takhle oblékaná a na podpatcích nechodím každý den) a natěšená zároveň, při uvědomění že je to můj maturitní ples se mi rozzářily oči a byla jsem plná očekávání co se bude v nejbližších minutách dít. Neztrapnila jsem se, nespadla jsem a ani nezakopla, za což jsem na sebe pyšná. Tímto bych také chtěla poděkovat panu učiteli Čadovi a plesové společnosti za organizaci a také za příjemné půlnoční překvapení v podobě vystoupení Martina Haricha. A na závěr – tak snad zase příští rok!

Jakou známku dáte Maturitnímu plesu 2017-18?

1 VYNIKAJÍCÍ (21%)
2 CHVALITEBNÝ (19%)
3 DOBRÝ (20%)
4 NIC MOC (20%)
Celkem hlasovalo 56450 lidí.
Sdílet článek YCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozitaYCube: V hlavní roli nervozita