“Co mám s vámi jako dělat?”

25. leden 201810:01Autor Schieferdeckerová Elen

Sedím ve třídě, je nás tady 7 a řešíme známky z žurnalistice. Chaoticky se snažím zachránit situaci a rozepisuji tento článek.


Jeden po druhém přicházíme k panu učiteli a ten se nás ptá, co si myslíme že si zasloužíme. "Vkládáš články na ycube? Vypracováváš maturitní otázky?” drtí nás pan učitel jednoho po druhém. "Odpoledne vám to pošlu. O víkendu to máte”, bráníme se. Můj mozek se momentálně soustředí jen na to abych přežila tenhle den. Tohle dopoledne. Klepu se z nervů a přemýšlím, proč to sem vlastně píšu. Asi proto, abych měla ještě o jeden článek navíc. A to že jsme je měli vkládat postupně, je teď vedlejší..

Sdílet článek YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”YCube: “Co mám s vámi jako dělat?”