Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!

30. leden 201815:01Autor Novák Michal

Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!

Každým rokem se na naší škole koná maturitní ples, při kterém se z obyčejných studentů čtvrtého ročníku stávají maturanti a tenhle rok tomu nebylo ve Vsetín v Kulturním domě jinak.


19. 1. 2018.. To je to datum, kdy to vše vypukne. Tedy úplně přesně v 19:00. No my jsme už začali slavit trochu dřív, ale to jsem odbočil. Oficiálně vše tedy vypuklo v 7 hodin v Kulturním domě ve Vsetíně. Cimbálovka hrála, slivovica tekla průdem a všichni se těšili na celovečerní program.


Celý program zahájili moderátoři David Navrátil a Laura Krošláková. Jako první se představila třída P4.B a po nich už to jelo. Lyceum, gympl, menší pauza a pak si na parket posedali nenápadní človíčci z P4.A. Vystoupení, které jsme připravovali poslední měsíc fakt pilně se nám v rámci možností povedlo. Tedy až na Dana, kterému hned na začátku utekl míč. !Dano zveš, na to jsme nezapomněli! Pak přišli dojemné chvíle, kdy jsme všichni od naší paní učitelky třídní dostali šerpu, pronesli menší proslov a poděkování za celý roku strávené spolu a taky menší prosbu k dobám blízkým. Celá čtvrť hoďka byla na pódiu dojemná, všichni jsme měli slzy v očích, ale už jsme se těšili, jak si dáme společně kalíšek nějakého destilátu.


Po nás vystoupily ještě holky z mateřinek a jako hřeb celého večera byla třída P4.C. Pak následoval přípitek s panem ředitelem a už jsme si celý večer užívali dle vlastního gusta. Byl to přeci náš večer. 


Chtěl bych určitě za všechny poděkovat plesové společnosti, která to určitě zvládla na jedničku s hvězdičkou a velké dík patří taky panu Čadovi, jste borec!

Jakou známku dáte Maturitnímu plesu 2017-18?

1 VYNIKAJÍCÍ (21%)
2 CHVALITEBNÝ (19%)
3 DOBRÝ (20%)
4 NIC MOC (20%)
Celkem hlasovalo 72205 lidí.
Sdílet článek YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!YCube: Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!