MATURIŤÁČEK!

05. únor 201812:02Autor Pavlíčková Laura

MATURIŤÁČEK!

Krásný, záživný, dojemný, prosperující a jedinečný večer. Nejsou slova, kterými bych zcela přesně vyjádřila mé emoce z našeho plesu. Pan učitel Čada se opravdu překonal, letos bude maturovat 140 maturantů, obrovské číslo a Dům Kultury Vsetín není zas až tak velký. Všechny nás zajímalo jak tuhle fušku, chtějí organizátoři sfouknout, však dokázali to nad míru úspěšně! Celé plesovce patří naše díky!


Nervozita se u mě neprojevovala až podezřele dlouhou dobu. V pátek ráno kolem 10 jsem v den plesu, který se konal 19. 1. 2018, když jsem poprvé otevřela oči mi ani nepřišlo, že ten den měl vlastně nějaký ples být. Podívala jsem se na telefon, který byl zaspamován zprávy z naší třídní skupiny. U snad 60% lidí z naší třídy se projevila šílená nervozita, někteří nespali celou noc z nervozity kvůli našemu vystoupení, které vymyslela moje spolužačka, které také patří obrovské poděkování!

 

V 18:00 byl sraz v Domě Kultury, všichni se hodily do gala, mnohé lidi, které jsem čtyři roky vídala na chodbách snad každý den jsem málem nepoznala. Holky nahodily nádherné šaty a proměnily se v krásné dámy, pánové přišli v kvádrech jako naprostí gentlemani a v 19:00 to začalo.

 

Naše třída byla hned první, která šla před cca 800 diváků na porážku. Ačkoliv nás všechny ovládal stres a emoce, tak myslím, že jsme to všichni zvládli na jedničku. Smekám nejen před mou třídou tak i před všemi ostatními, protože celý ten večer, ty scénky, představení, tance a zpěv udělaly naprosto kouzelným a nezapomenutelným.

 

Z celého večera šel klid a pohoda u všech šlo vidět, že se baví a večer si užívají. Ke konci se všichni snad kvůli širokému sortimentu alkoholických nápojů bavili ještě víc, nechápu proč. Večer se završilo půl nočním překvapením, který obsahoval známého zpěváka Martina Haricha a jeho krásný zpěv, který atmosféru v domě kultury rozproudil ještě víc!

Sdílet článek YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!YCube: MATURIŤÁČEK!