Téma Drogy a závislosti

Další články tématu Drogy a závislosti:

Roman Povala – „Z naší party kluků je čistý jen jeden – a to jsem já.“

Roman Povala – „Z naší party kluků je čistý jen jeden – a to jsem já.“

18. duben 201221:45

Dnes otec dvou dětí a hlava rodiny, před několika lety však propadl drogám. Z kruhu feťáků se vyškrábal a dnes jim pomáhá. Mládeži představuje svoje přednášky a radí jim, nejen co se drog týká. Přečtěte si zajímavý rozhovor. .. celý článek

Válíme se pořád u komplů?

Válíme se pořád u komplů?

08. březen 201110:01

Ach jo, taky vás štve, když musíte poslouchat od starších členů své rodiny, že když byli oni mladí, tak pořád byli venku a ne, jako my, že pořád jen sedíme za komply?.. celý článek

Cigarety - hit mladých

Cigarety - hit mladých

13. březen 201117:37

Všichni mluví o škodlivosti alkoholu, já zmíním jiného strašáka dnešní mládeže : cigarety. Procházím městem a do očí mi bijí děti s hořící cigaretou v ruce. Děti? Ano, v mnoha případech, nejen mládež, ale už i děti... celý článek

Alkohol sbližuje, ale neomlouvá . . .

Alkohol sbližuje, ale neomlouvá . . .

11. březen 201210:13

Češi patří spolu s Brity, Dány a Iry k národům, které v Evropě pijí nejvíc. Smutné je, že alkoholu holdují i děti a dospívající. Výjimkou nejsou ani sedmiletí caparti, kterým při různých rodinných oslavách rodiče dovolí nejen pít pivo, ale i ochutnat.. celý článek

Pomocníci nebo vrazi...

Pomocníci nebo vrazi...

04. říjen 201109:35

Mobilný telefón, wi-fi, televízor či umelé osvetlenie. Tieto veci nám uľahčujú život, ale zároveň ho aj ničia, a to elektromagnetickým smogom. Môžu spôsobovať rakovinu mozgu, nekľudný spánok či vypadanie vlasov. .. celý článek

Štatistika: Vek mladých fajčiarov sa stále znižuje

Štatistika: Vek mladých fajčiarov sa stále znižuje

28. září 201123:27

Podľa prieskumu, ktorý uskutočnil webový portál stopfajceniu.sk, deti, ktoré začínajú fajčiť, majú priemerne 11 rokov a tento vek sa stále znižuje. Prečo? Sú viaceré dôvody..... celý článek

Bičík, mše a sex...

Bičík, mše a sex...

12. červen 201121:04

Sexuální deviace jsou dnes už tématem, které není tabu. Postupem času lidé začínají i na veřejnosti o této problematice mluvit otevřeně a proto jsme se pustili do ní i my. Každý z nás má nějakou svou třináctou komnatu, kterou se snaží ukrýt. Tajemstv.. celý článek

Nevypuditelný démon zvaný prostituce

Nevypuditelný démon zvaný prostituce

10. duben 201118:14

Nebezpečná hra se zápalkami, která se rázem může změnit v plápolající oheň a zanechat důsledky ničivého požáru. Zpočátku se tato cesta na nebezpečnou pouť zdá poněkud jedoduchá a zcela bez nástrah, ale postupem času její temná zákoutí mohou přesvědči.. celý článek

Netholismus - problém, který se možná týká i vás nebo vašich blízkých

Netholismus - problém, který se možná týká i vás nebo vašich blízkých

03. duben 201112:38

Třetí tisíciletí přináší s sebou i nové vymoženosti i nové hrozby. Jednou z nich je internet. Ten přináší mnoho dobrého, ale i hrozbu zvanou netholismus. Odborníci kdysi tuhle hrozbu vyloučili. Opak je však pravdou. I když netholismus je hrozbou přev.. celý článek

Otvorená spoveď bývalej drogovej dílerky: "Určite som zmenila pohľad na drogy"

Otvorená spoveď bývalej drogovej dílerky:

03. únor 201122:03

Anonymné vyhrážky a predvolania k súdu. I taký je život teraz už bývalej dílerky pervitínu (18), ktorú drogová minulosť dobieha i po troch rokoch. .. celý článek

Gymnazisté provozovali hazard přímo ve škole

Gymnazisté provozovali hazard přímo ve škole

27. únor 201115:01

Hazardní hry se objevily na vsetínském gymnáziu. Ředitel školy proto hraní takových her školním řádem zakázal. My jsme se zeptali studentů, co na tento zákaz říkají..... celý článek

Je skutečně alkohol metlou lidstva?

Je skutečně alkohol metlou lidstva?

01. březen 201109:33

Mnoho lidí všude ve světě má problémy s alkoholem. Pití tohoto moku je dnes úplně běžné. Je až zarážející, že se mezi nima nacházejí i takoví, kteří ještě nedosáhli zletilosti, ba dokonce je mnoho i takových, kteří ještě neměli ani 15 let..... celý článek