Téma PRAHA 2013

Další články tématu PRAHA 2013:

Kam na nákupy v Praze?

14. únor 201311:54

Co dělat v Praze když se nudíte? Možností je spoustu. Můžete navštívit některou z památek, zajít do divadla, muzea, dát si kafe na Václaváku, nebo se jen tak procházet po Karlově mostě. Znáte už všechno zpaměti? Tak to mám pro vás něco lepšího. Nakup.. celý článek

Ubytování za kačku

Ubytování za kačku

14. únor 201312:05

Levné, dobře dostupné ubytování za pár stovek? To vše vám nabídne hostel Arpacay backpackers na Nerudově ulici... celý článek

Restaurace v Praze: U Schnellů versus Cafe no. 1

14. únor 201312:03

Znáte to, někam cestujete a nemáte čas se ani pořádně najíst. Pokud vám v Praze vyhládne, máme pro vás tipy na dvě dobré restaurace, do kterých se oplatí zajít... celý článek

Prahou na vysokej nohe...

Prahou na vysokej nohe...

14. únor 201322:12

Všade sa o Prahe píše ako o „stovežatej“, ale nikde nie je napísané, že je aj „kostkovaná“. O tom, ako blízko môžeme byť „kostkovanej“ Prahe, sme zistili až na vlastných nohách..... celý článek

Tady jsme správně! - aneb ČESKÁ TELEVIZE

Tady jsme správně! - aneb ČESKÁ TELEVIZE

14. únor 201312:00

Vysedli jsme na Kavčích horách, dívám se okolo sebe a trochu se ztrácím. Obklopuje mě komplex rozlehlých budov. „Doprava, doleva?“ ptám se. „Nemám tušení.“ ozývá se z davu. „DOLEVA!“. Naše profesní představy ještě nejsou zcela jasné, ale vedou stejn.. celý článek

Divadielko, divadlo

Divadielko, divadlo

14. únor 201312:50

6. 2. 2013 (streda) – diskotéku nahradilo na prvý pohľad zdanlivo nudné divadlo, otvorili sa dvere do miestnosti plnej gentlemanov v oblekoch a úsmev mi na tvári vyčaroval muzikál Chicago. Nechápete prečo?.. celý článek

Český rozhlas

Český rozhlas

14. únor 201311:49

Byli jste už několikrát v Praze a nevíte co nového byste mohli ještě navštívit? Pokud Vás zajímá jak to všechno funguje v rádiu, tak zamiřte přímo do Českého rozhlasu... celý článek