Téma MOVEMBER 2016

Další články tématu MOVEMBER 2016:

Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!

Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!

01. prosinec 201612:22

V pátek 25. 11. 2016 na naší škole proběhl už třetí ročník Movemberu! I těm, kterým knír nestihl od začátku listopadu narůst, si ho zde mohli nechat namalovat, či přilepit! Ale i jedlíci si zde přišli na své a to tak, že si mohli dát polívku s kníry .. celý článek

Den kníračů v plném proudu

Den kníračů v plném proudu

01. prosinec 201612:26

V pátek 25.11.2016 se konala na naší škole každoroční akce s názvem Movember, tento rok se svátek kníračů nesl ve velice poklidném duchu. Hlavní myšlenka akce byla podpora pro výzkum rakoviny prostaty. Peníze věnovaly také všechny třídní firmy tohoto.. celý článek

Na Kostce proběhl Movember

Na Kostce proběhl Movember

01. prosinec 201612:21

Knírači všech zemí spojte se. Na Střední škole Kostce právě proběhl Movember, celá akce byla o podpoře a zvyšování povědomí o můžském zdraví... celý článek

Vymáčej si knírek v Mo-polévce na Mo-stce

Vymáčej si knírek v Mo-polévce na Mo-stce

01. prosinec 201612:19

Movember je charitativní a každoročně se konající genderově zaměřená akce. Účelem charity je získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů. Měsíc mužské solidarity připadá na listopad a symbolika je zaměřena především na pr.. celý článek

Ako prebiehal deň fúzatých aktivistov AKA MOVEMBER 2016 ?

Ako prebiehal deň fúzatých aktivistov AKA MOVEMBER 2016 ?

Movember nás zachvátil plnou rýchlosťou. Jedlo, placky a veľa ľudí s pofidérnou ustricou pod nosom. Aj takto sme vnímali november my ženy... celý článek

Knírači, kníračky a kníračata

Knírači, kníračky a kníračata

Měsíc listopad byl ve znamení, jako již posledních pár let, ve znamení knírů. Movember. Někteří z nás tenhle „svátek“ podporují, někteří jím odporují a někteří jsou tak trochu na pochybách, co že to ten Movember vlastně je... celý článek

Movember mě oloupil o svačinu!

Movember mě oloupil o svačinu!

01. prosinec 201611:55

Bude to už týden, co se na naší škole proběhla akce na podporu Movemberu (Mo-stka do toho!). Hekticky prožitý den, kdy jsem celý den hladově okukovala perníkové kníry a slušně odmítala placky, protože už jsem měla tři, se pokusím shrnout v tomto člá.. celý článek

V obležení knírů

V obležení knírů

01. prosinec 201612:20

Ráda bych vás provedla akcí Movember, která se na naší škole pořádá pravidelně. Je to jedna z akcí, u které se najíte, pobavíte, celý měsíc můžete vypadat jako blbec a nikdo vám nic nemůže říct. Ty kníry přece podporujou prostatu!! .. celý článek