Téma MATURITNÍ PLES 2017-18

Další články tématu MATURITNÍ PLES 2017-18:

Kostka ples 2018

Kostka ples 2018

25. leden 201821:55

Nenadobudnite dojem (čárka) že má byť tento článok nejakou recenziou (čárka) skôr je to také malé zjednotenie subjektívnych dojmov. .. celý článek

Ples,o tom, jak tekl alkohol jak Niagáry a růžové šaty

Ples,o tom, jak tekl alkohol jak Niagáry a růžové šaty

29. leden 201809:00

Tak už nás to taky dohnalo. Ples 2018 je za námi a já bych o tom ráda napsala pár vět o tom, jak jsem tento ples prožívala já... celý článek

MATURIŤÁČEK!

MATURIŤÁČEK!

05. únor 201812:02

Krásný, záživný, dojemný, prosperující a jedinečný večer. Nejsou slova, kterými bych zcela přesně vyjádřila mé emoce z našeho plesu. Pan učitel Čada se opravdu překonal, letos bude maturovat 140 maturantů, obrovské číslo a Dům Kultury Vsetín není zas.. celý článek

Maturitní P: ples nebo panika?

Maturitní P: ples nebo panika?

12. únor 201811:44

Maturitní ples nebo maturitní panika? Ten večer šly tyhle dvě věci ruku v ruce. .. celý článek

Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!

Maturitní šerpu už máme, teď jenom maturitu!

30. leden 201815:21

Každým rokem se na naší škole koná maturitní ples, při kterém se z obyčejných studentů čtvrtého ročníku stávají maturanti a tenhle rok tomu nebylo ve Vsetín v Kulturním domě jinak... celý článek

V hlavní roli nervozita

25. leden 201809:30

Asi před týdnem jsem rozepsala článek o tom, že za týden je maturiťák a já nemám šaty ani boty, protože všechno nechávám na poslední chvíli. A co se nestalo? Je pár dní po maturiťáku a článek pořád nevyšel... celý článek

Rok se s rokem sešel

Rok se s rokem sešel

25. leden 201818:03

Nějaký ten pátek před rokem se mi v hlavě začal tvořit obraz toho, jaké to bude až já sama budu maturantka. Měla jsem v hlavě snad stovky nápadů na to, jaké bych chtěla mít šaty, účes, nehty, boty a cokoliv, co si představit jde. A jak to tak bývá. R.. celý článek

Ples z pohledu abstinenta: aneb, přežila jsem?!

Ples z pohledu abstinenta: aneb, přežila jsem?!

07. únor 201819:51

Jak už to tak u abstinentů bývá, jakákoliv větší akce je smrt. Pro člověka jako jsem já, který se k alkoholu nemůže ani přiblížit, byla vidina plesu naprosto nepředstavitelná. Myšlenky na to, co já vlastně na tom plese budu dělat se mi honily hlavou .. celý článek